Kemal Kılıçdaroğlu AK Parti seçmenini ağır sözlerle itham...

Kemal Kılıçdaroğlu AK Parti seçmenini ağır sözlerle itham etti: Oy veriyorsanız günah işliyorsunuz

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında kendisine ayrılan kürsüyü, vatandaşa ağır ihtamlarda bulunmak için kullanıyor. 'İnadına muhalafet' anlayışıyla Başkan Erdoğan liderliğinde ülkeye değer olarak katılan tüm kazanımları hazmedemeyen Kılıçdaroğlu, halkı da hedef tahtasına koymaktan hiç çekinmiyor. CHP liderinin bugün Meclis'te AK Parti'ye oy veren vatandaşları itham ettiği sözler yenilir yutulur türden değil.

06 Temmuz 2021 - 16:06

Kemal Kılıçdaroğlu AK Parti seçmenini ağır sözlerle itham etti: Oy veriyorsanız günah işliyorsunuz

Giriş Tarihi: 06.07.2021 Güncelleme Tarihi: 06.07.2021 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada haddini aşan sözler sarf etti. Kılıçdaroğlu, konuşmasında AK Parti'ye oy vermenin günah olduğunu söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu AK Parti seçmenini ağır sözlerle itham etti: Oy veriyorsanız günah işliyorsunuzCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında kendisine ayrılan kürsüyü, vatandaşa ağır ihtamlarda bulunmak için kullanıyor. 'İnadına muhalafet' anlayışıyla Başkan Erdoğan liderliğinde ülkeye değer olarak katılan tüm kazanımları hazmedemeyen Kılıçdaroğlu, halkı da hedef tahtasına koymaktan hiç çekinmiyor. CHP liderinin bugün Meclis'te AK Parti'ye oy veren vatandaşları itham ettiği sözler yenilir yutulur türden değil. İşte Kılıçdaroğlu'nun bugün ve geçmişte kendi vatandaşına sırf AK Parti'ye oy veriyor diye söylediği skandal sözler.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçmişte olduğu gibi bugün de AK Parti'ye oy veren vatandaşları hedef tahtasına koydu.

Daha önce çiftçileri "İki elim yakanızda" ve öğretmenleri de "Siz hoca falan değilsiniz" diyerek AK Parti'ye oy verdikleri için hedef alan Kılıçdaroğlu, şimdi de AK Parti'ye oy vermenin "günah olduğunu" savundu.

"SEN GİDİP HALA AK PARTİ'YE OY VERİYORSAN SEN DE GÜNAH İŞLİYORSUN"
Kılıçdaroğlu, "İsraf haram değil mi? Haram. Günah değil mi? Günah. AK Parti'ye geçmişte oy veren bütün kardeşlerime sesleniyorum. Eğer israf haramsa sen gidip hala AK Parti'ye oy veriyorsan sen de günah işliyorsun" ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN AK PARTİ SEÇMENİNE SKANDAL SÖZLER
Türk siyaseti son 11 yıldır muhalefetin siyasette nezaket anlayışını terk ederek, başka bir üsluba geçtiğine şahitlik ediyor. Kamuoyu, asılsız iddialar, aynı konu hakkında birbirine tamamamen zıt ve tutarsız söylemlerle tanıklık ediyor. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 2010 referandumunda oy kullanamadığını unutup yaptığı açıklama gibi... Kılıçdaroğlu'nun bir başka skandalı ise AK Parti seçmenlerini tehdit etmesi olmuştu. Skandallar zinciri bunlarla bitmiyor. Muhtarlıkların kaldırılacağı iddiası... Genel affı destekleyip sonra çark etmesi... İşte CHP genel başkanının arşivlerden çıkanlarla yaptıklarının uyuşmadığını anlatan özel analiz haberimiz....

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN TARTIŞILACAK SÖZLER: KUL HAKKI YİYEN HİÇ KİMSE OY VERMESİN
Partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu AK Parti'lilere seslenerek, "Haram oya ihtiyacımız yok, helal oya ihtiyacımız var" dedi. Akıllara, 2010'da halktan ''Hayır'' oyu isteyen Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamadığı Anayasa değişikliği referandumu geldi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN ÖĞRETMENLERE AKILALMAZ SÖZLER!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında öğretmenler hakkında "Mevcut iktidarın peşinden giden öğretmen varsa kimse kusura bakmasın ben ona öğretmen demem" şeklinde skandal sözler sarf etti. Peki CHP neden toplumu ayrıştır ve ötekileştiriyor? Neden toplumu bölmeye çalışıyor? Kafalarda oluşan soruların cevabını A Haber canlı yayınına bağlanan Daily Sabah yazarı Merve Şebnem Oruç ve SETA Siyaset Araştırmaları Direktörü Nebi Miş verdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu haddini aştı! "AK Parti'ye oy vermek günah"

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada haddini aşan sözler sarf etti. Kılıçdaroğlu, konuşmasında AK Parti'ye oy vermenin günah olduğunu söyledi.

AK Parti'ye oy vermek günah

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında tepki çeken açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'nun hedefinde AK Parti'ye oy veren seçmenler vardı.

"AK PARTİ'YE OY VERMEK GÜNAH"

Daha önce çiftçileri "İki elim yakanızda" ve öğretmenleri de "Siz hoca falan değilsiniz" diyerek AK Parti'ye oy verdikleri için hedef alan Kılıçdaroğlu, şimdi de AK Parti'ye oy vermenin "günah olduğunu" savundu.

Kılıçdaroğlu, "İsraf haram değil mi? İsraf günah değil mi? AK Parti'ye geçmişte oy vermiş bütün kardeşlerime seslenmek istiyorum. İsraf haramsa, israf günahsa, sen gidip hala ona oy veriyorsan, sen de günah işliyorsun." diyerek seçmenlere hakaret etti.

İŞÇİYİ, İŞ DÜNYASINI VE MEMURU TEHDİT EDEN CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NUN YALANINI İFŞA EDEN VİDEO

CHP'deki tek adamlığını sürdüren Kemal Kılıçdaroğlu ile yönetim kadrosu işçiyi, iş dünyasını ve memuru yönelik tehditkar ifadeleri ağzından düşürmüyor. Kemal Kılıçdaroğlu, kendisinin ve ekibinin "İktidarı destekleyen medya kuruluşlarına el koyacağız. İktidar ile çalışan şirketlerin mal varlıklarına el koyacağız. İktidar ile çalışan memurları işten atacağız." gibi tehditlerini inkar ederken, ortaya çıkan görüntüler CHP Genel Başkanının yalanını gözler önüne seriyor.

CHPde fezleke toplantısı!CHP'DE FEZLEKE TOPLANTISI!

Kılıçdaroğlu ve Akşenerin Katar ortaklığıKILIÇDAROĞLU VE AKŞENER'İN 'KATAR' ORTAKLIĞI

Kılıçdaroğlunun her yalanı elinde patladı!KILIÇDAROĞLU'NUN HER YALANI ELİNDE PATLADI!

Bu haber 1006890 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Erdoğan'dan TBMM'de yeni anayasa, asgari ücret zammı ve yeni ekonomi modeli açıklaması
Başkan Erdoğan'dan TBMM'de yeni anayasa, asgari ücret zammı ve...
Başkan Erdoğan'dan TBMM'de yeni anayasa, asgari ücret zammı ve yeni ekonomi modeli açıklaması
Başkan Erdoğan'dan TBMM'de yeni anayasa, asgari ücret zammı ve...