Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’dan Kemal...

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na: Millet öyle bir hareket çeker ki...

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay TBMM'de yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun kürsüde yaptığı ahlak dışı harekete değinen Oktay, ''Milletin kürsüsünden hareket çekenlere, millet öyle bir hareket çeker ki ömür boyu kendinize gelemezsiniz.'' diye konuştu.

07 Aralık 2021 - 20:38 - Güncelleme: 07 Aralık 2021 - 20:40

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na: Millet öyle bir hareket çeker ki...

Giriş Tarihi: 06.12.2021 Güncelleme Tarihi: 07.12.2021 

Fuat Oktay'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Millet öyle bir hareket çeker ki..

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM’de CHP'li Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle yüklendi. Oktay, “Milletin kürsüsünden hareket çekenlere millet öyle bir hareket çeker ki ömür boyu kendinize gelemezsiniz.” dedi.

Video Player

00:32 | 01:06

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, TBMM'de gerçekleşen bütçe görüşmeleri sırasında yaptığı el hareketi büyük tepki çekti. Bu ahlaksız olaya sert sözlerle yüklenen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Milletin kürsüsünden hareket çekenlere millet öyle bir hareket çeker ki ömür boyu kendinize gelemezsiniz." ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal KılıçdaroğluTBMM Genel Kurulunda 2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi üzerine CHP Grubu adına bir konuşma gerçekleştirdiği sırada yaptığı el hareketi tepki çekti. Bu ahlaksız olaya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM’de çok sert sözlerle yüklendi. Oktay, “Milletin kürsüsünden hareket çekenlere millet öyle bir hareket çeker ki ömür boyu kendinize gelemezsiniz.” dedi.

Kemal KılıçdaroğluTBMM Genel Kurulunda 2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi üzerine CHP Grubu adına bir konuşma gerçekleştirdiği sırada utanç verici bir el hareketi yaptı.

FUAT OKTAY: MİLLET ÖYLE BİR HAREKET ÇEKER Kİ...

TBMM 2022 bütçe görüşmelerinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da bir konuşma gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun bu ahlaksız hareketine Fuat Oktay, TBMM'de çok sert bir yanıt verdi.

Fuat Oktay, "Milletin kürsüsünden hareket çekenlere millet öyle bir hareket çeker ki ömür boyu kendinize gelemezsiniz." dedi.

"SAVAŞ BÜTÇESİ" İDDİALARINA KAPAK GİBİ YANIT

Oktay, konuşmasında 2022 bütçesinin savaş bütçesi olduğuna dair iddialar hakkında da açıklamada bulundu.

2022 Bütçesinin savaş bütçesi olduğu iddialarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "PKK, DEAŞ ve FETÖ terör örgütleriyle mücadelemiz sizi rahatsız mı ediyor? Sizi rahatsız etse de biz mücadelemize devam edeceğiz." dedi.

Oktay’dan Kılıçdaroğlu’naOKTAY'DAN KILIÇDAROĞLU'NA

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NDAN TEPKİ ÇEKEN HAREKET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulunda 2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi üzerine CHP Grubu adına bir konuşma gerçekleştirdiği sırada yaptığı el hareketi tepki çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulunda 2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi üzerine CHP Grubu adına bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşma sırasında bir el hareketi yapan Kılıçdaroğlu'na milletvekilleri tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, "Dolarla ihaleyi anladık, gelir garantisini de anladık. Bir şey daha yaptınız ama onu bilmiyorsunuz. Çünkü araştırmıyorsunuz. Göreviniz el kaldırmak ve indirmek. Bakın aynı zamanda ne yaptılar biliyor musunuz? Dolarla borçlandıysalar Amerika'da ki enflasyonu, Euro ile borçlandıysalar Avrupa Birliği'nde ki enflasyonu da sırtımıza yıkıyorlar" dediği sırada bir el hareketi yaptı.

Bu hareketin üzerine mecliste bulunan milletvekilleri "bayanlar var burada" diyerek Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şirazeyi kaydırdı: Gazi Meclis’te ahlak dışı el hareketi!CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU ŞİRAZEYİ KAYDIRDI: GAZİ MECLİS'TE AHLAK DIŞI EL HAREKETİ!

Kemal Kılıçdaroğlu'nun el hareketi Meclis'i karıştırdı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun el hareketi Meclis'i karıştırdı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun el hareketi Meclis'i karıştırdı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis kürsüsünden kapak hareketi yapması üzerine genel kurulda sert tartışmalar yaşandı. CHP Lideri, aldırış etmeden konuşmasını sürdürdü.

Cumhuriyet'in Genel Yayın Yönetmenliği'ne partili isim seçildi

Cumhuriyet'in Genel Yayın Yönetmenliği'ne partili isim seçildi

Cumhuriyet gazetesinde yeni Genel Yayın Yönetmeni Arif Kızılyalın oldu. Kızılyalın'ın CHP ve Kadıköy Belediye Meclis üyesi olması ise dikkat çekti.

Özgür Özel'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun el hareketine açıklama

Özgür Özel'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun el hareketine açıklama

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, meclis kürsüsünde eliyle kapak hareketi yapan Kemal Kılıçdaroğlu'nun vücut dilini kullandığını söyledi.

Engin Altay'dan Mustafa Şentop'a: Siz meclisi savunacaksınız

Engin Altay'dan Mustafa Şentop'a: Siz meclisi savunacaksınız

Bütçe görüşmelerinde CHP'li Engin Altay'ın TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a "Siz meclisi savunacaksınız, atanmış cumhurbaşkanını değil" sözleri tartışma yarattı.

Mustafa Varank'tan Kılıçdaroğlu'nun el hareketine yanıt

Mustafa Varank'tan Kılıçdaroğlu'nun el hareketine yanıt

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM Genel Kurulu'nda kürsüdeyken yaptığı el hareketine "Siyaset kalite işidir" paylaşımıyla tepki gösterdi.

TBMM Genel Kurulu'da kürsüde yaptığı konuşma sırasında ayıplı el hareketi yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eleştirilerin odağı oldu.

Kılıçdaroğlu'na bir tepki de Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan geldi.

"SİYASET KALİTE İŞİDİR"

Bakan Varank, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, merhum Başbakan Necmettin Erbakan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi sembol haline gelen el işaretlerinin yanında Kılıçdaroğlu'nun yaptığı el hareketinin de olduğu, "Türkiye'de Siyasi Hareketler" yazılı capsi ekleyerek şu ifadeleri kullandı:

"Siyaset kalite işidir."

 

Mustafa Varank tan Kılıçdaroğlu nun el hareketine yanıt #1

Kemal Kılıçdaroğlu'nun el hareketi Meclis'i karıştırdı - Video Arşiv

Bu haber 975347 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALLAH (C.C.)
ALLAH (C.C.)
Son dakika... Usta oyuncu Fatma Girik 79 yaşında hayatını kaybetti
Son dakika... Usta oyuncu Fatma Girik 79 yaşında hayatını...